O nás

Firma B.Březina byla založena v roce 1992, od roku 1994 sídlí na ulici Smila Osovského v Třebíči a je tak jednou z nejdéle působících prodejen Elektro v regionu.

Od roku 1998 úzce spolupracujeme se společností Eta a.s., zařadili jsme se do sítě jejich podnikových prodejen a sortiment Eta vedeme v celé jeho šíři, včetně náhradních dílů.

V oblasti domácích spotřebičů prodáváme i další české značky, například Remoska a Bravo, ze zahraničních Braun, Philips, Tefal, Zelmer, Domo, Singer, Severin, Sencor, Sanyo, Solac atd.

Kromě domácích spotřebičů vedeme drobnou elektroniku, elektroinstalační materiál, svítidla, šicí stroje. Od roku 2006 jsme u některých výrobků přímými dovozci, dosahujeme nejlepších cen na trhu a tyto výrobky prodáváme i velkoobchodně. Mezi nimi jsou například křišťálová a designová svítidla, která prodáváme nejen koncovým uživatelům, ale také architektům, designerům, ale vybavovali jsme jimi i divadla, např. divadlo Na Vinohradech v Praze, nebo scénu Národního divadla Brno.

Všechny prodávané produkty jsou námi pečlivě vybrané s ohledem na kvalitu, užitnou hodnotu i cenu a u řady z nich prodlužujeme záruku až na 5 let. U většiny výrobků poskytujeme nejen záruční, ale i pozáruční servis a staráme se o to, aby vám sloužily po dlouhá léta.

Náš personál je odborně vyškolený, ochotný vám poradit, výrobky vám předvést, vyzkoušet a pomoci vám s výběrem takového produktu, který by splnil všechna vaše očekávání s ohledem na kvalitu i cenu.

Je pro nás velkou odměnou, že většina našich zákazníků se k nám vrací opakovaně. Toho si velmi vážíme a uděláme všechno pro to, abychom i v budoucnu kvalitu svých služeb nejen udrželi, ale i nadále zvyšovali.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky pro elektronické objednávky uskutečněné prostřednictvím webu www.eta-brezina.cz.

Foto naší prodejny

Foto naší prodejny (z ulice)

Foto naší prodejny (ze dvora)

Foto naší prodejny

Foto naší prodejny

Foto naší prodejny

Foto naší prodejny (vzorkovna svítidel)

Tisknoutsoučást prodejen v síti ETA


© 2023, Prodejna ETA elektro – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing